Informace o točení a focení maturitního plesu

Specialisté na maturitní plesy

Po několika společných plesech jsme dostali tento nápad vytvořit komplexní nabídku foto a video z maturitního plesu. Tak vznikl tento projekt. Náš tým se skládá z profesionálních fotografů a zkušených kameramanů. Máme za sebou již spousty plesů, jsme sehraný tým.

Ondřej Sellner
Ondřej Sellner
Hlavní fotograf, team 1, majitel FZP

Asi jste mě už viděli, a proto jste teď tady. Řídím tenhle cirkus, na západě tomu říkaj CEO. Já bych špíš řekl, že jsem ten, díky komu to celý funguje. Tak i tak, na plese necháme všechno. ❤️

Vít Chytrý
Vít Chytrý
Fotograf a programátor

Miluje focení, specializuje se především na portrétní fotografii. Nikdy na nikoho nezapomene a z plesu vždy přiváží stovky reportážních fotografií.

Lukáš Stárek
Lukáš Stárek
Kameraman

Celý rok se věnuje YouTube. Studuje střední, stále se zdokonaluje v tvorbě. Dělá videa ze svateb, volnou tvorbu i maturitních plesů. To nejlepší co od něj vždy vidíme jsou MATURITNÍ VIDEA.

Tomáš Viktora
Tomáš Viktora
Tiskař & fotograf

Není snad tejden kdy by Tomáš nedržel v ruce foťák nebo pivo. Když to neni zrovna jeho Kozlík, fotí fotbal a to skoro každej tejden. U nás ho můžeš vidět ve fotokoutku. Tiskne vaše fotky

Bára Vránová
Bára Vránová
Nejlepší plesová fotografka jižních čech!

Na maturáku fotím v ateliéru nebo na sále. Studuju VŠE v Praze. Fotka je mou full time vášní, které mi dává svobodu!

Jirka Zábranský
Jirka Zábranský
Kamera a střih

Ahoj, tady Jirka! S Ondřejem jsme seděli už před 9 lety v lavici a asi nikdy neuvidíte synchronizovanější kameru s fotografem. Navíc Vám zvládnu udělat maturitní video s tablem v jeden den, což ušetří Váš drahocenný čas.

Vojtěch Škoda
Vojtěch Škoda
HR fotokoutků

Vojta se přidal do našeho teamu před 3 lety a za tu dobu ukázal, že dokáže opravdu zamakat. Pokud budete řešit fotobudku nebo fotokoutek, Vojta na tom má vždy svůj kus práce!

Dominik Šalát
Dominik Šalát
Expert na remcání a vegetarián

Vystudoval jsem obalovou techniku a pokračoval na střihu v Písku. Dokážu z maturáku dodat video, tablo ale i fotky ze sálu nebo koutku. Jsem univerzál! Focení mě už 4 roky živí na full time.

Tomáš Wimberský
Tomáš Wimberský
Druhý fotograf, team 1

Expert na druhého fotografa a jeden z největších matadorů ve FZP. Prostě pravý OG. Focení Tomáše moc baví a rád si vyhraje s fotkami vyzdobení sálu. Jezdí s námi na plesy už 6 let.

Focení a točení maturtiního plesu, jak na to?

Sháníš fotografa a kameramana na svůj maturitní ples? Pak jsi tady správně. Nejprve je nutné ověřit termín. Často se nám totiž stane, že nám někdo píše pár týdnů před plesem. To jsou však již všechny termíny obsazené a musíme tak zájemce odmítat.

Termín tvého maturitního plesu je volný? Tak neváhej a učiň závaznou rezervaci, než tě někdo předběhne. Ověřením termínu to totiž nekončí. Je nutné poslat závaznou rezervaci a poté podepsat smlouvu. Poté je termín tvůj a nic to už nemůže změnit.

V tu chvíli všechny starosti končí. Můžeš se už jen těšit na super průběh tvého maturitního plesu, luxusní fotky a video.

Jak probíhá focení maturitního plesu

Zajímalo by tě, jak probíhá samotné focení maturitního plesu? Popis spolupráce a koordinace fotografů s kameramanem najdeš na stránce s nabídkou focení maturitního plesu.