Fotograf na maturitní ples

Jakého fotografa vybrat na maturitní ples

Přemýšlíš, jakého fotografa vybrat pro nafocení tvého maturitního plesu? Otázka to není lehká, fotky jsou důležitou součástí maturitního plesu.

V dnešní době je mnoho fotografů, co „fotí“ maturitní plesy. Je pak až příliš těžké vybrat někoho, kdo za rozumnou cenu nafotí ples tak, abyste s fotografiemi byli opravdu spokojeni. Ona totiž ani cena není směrodatný ukazatel kvality fotografií. Každý fotograf si svého času váží jinak.

Ušetříš, nikoliv

Někdo je moc levný, protože chce za každou cenu fotit hodně plesů a jediné co může nabídnout je právě nízká cena. Fotografie pak podle toho vypadají – nulová postprodukce, špatně nastavená expozice a o ostrosti se nedá ani mluvit. Nehledě na to, že fotovybavení taky něco stojí. A když někdo pracuje zalevno, tak si prostě nemůže dovolit pořádnou techniku. To už pak můžete focení přenechat rovnou svému dědovi, jinak to jsou vyhozené peníze.

Přeplatíš

Na druhou stranu se najdou fotografové, kteří chtějí za focení maturitního plesu nehorázné peníze. Oproti fotografům co fotí plesy za hubičku již mají dobré vybavení, zkušenosti i znalosti. Většinou to však mají dost na háku a to se výrazně projevuje na postprodukci. Proto doporučujeme při výběru fotografa důkladně prohlédnout fotky z plesů, které fotil. A to nejen výběr fotek dle fotografa (ukázky, portfolio), kde najdete ty nejlepší fotografie, ale také jednotlivá alba z maturitních plesů. A na co si dát pozor? To ti prozradím na stránce, která se zabývá výběrem fotografa zde.

Jak to děláme my

My z fotkyzplesu se snažíme jít třetí cestou. Nabízíme nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Každou fotografii ručně upravujeme a snažíme se, aby celkový dojem byl co nejlepší. Vycházíme vstříc každému, kdo chce na plese vyfotit. Snažíme se každému udělat alespoň jednu krásnou fotku. Největším oceněním pro nás je, když vidíme na Facebooku naše fotky jako profilovky – to je totiž jasné měřítko spokojenosti.

Nabídka foto a video z plesu