Líbí se ti fotkyzplesu.cz?
Líbí se ti tato stránka?

Vybíráš kameramana na svůj maturitní ples?

Dostal/a jsi na starost zařídit natáčení tvého maturitního plesu, ale nevíš který kameraman udělá maturitní film v prvotřídní kvalitě a za rozumnou cenu?

Všechnu práci jsme udělali za tebe

S naší nabídkou focení maturitního plesu jsme dlouho nebyli spokojeni – nebyla komplexní. Vzhledem k naší myšlence, že chceme poskytovat vše na jednom místě v prvotřídní kvalitě a za rozumnou cenu, jsme s tím museli něco udělat.

Pustili jsme se tedy do hledání toho pravého kameramana, který by obstál navzdory našim náročným představám. Co vše jsme hodnotili na záznamu z maturitního plesu, tak aby mělo video pro nás dostatečnou kvalitu?

Ohledně obrazové kvality jsme se řídili pravidli jako u fotografie. Dále je zohledněn střih videa a správná volba podkresové hudby. Důležité je také chování kameramana a výsledný výstup pro studenty. Dalším faktorem by mohla být také cena, tou jsme se však nenechali příliš ovlivnit – preferujeme kvalitu.

Sečteno, podtrženo …

Naším testem na kameramana maturitních plesů prošlo více profíků. Vzhledem k dojezdové vzdálenosti, osobním preferencím a vstřícnému přístupu stál na konci pouze jediný, Radek Faltejsek.

Přesvědč se i ty o jeho kvalitách

Ukázky

Sháníš kameramana, nebo i fotografa na ples?

Nabídka foto a video z plesu