Líbí se ti fotkyzplesu.cz?
Líbí se ti tato stránka?

Specialisté na maturitní plesy

Po několika společných plesech jsme dostali tento nápad vytvořit komplexní nabídku foto a video z maturitního plesu. Tak vznikl tento projekt. Náš tým se skládá z profesionálních fotografů a zkušených kameramanů. Máme za sebou již spousty plesů, jsme sehraný tým.


Focení a točení maturtiního plesu, jak na to?

Sháníš fotografa a kameramana na svůj maturitní ples? Pak jsi tady správně. Nejprve je nutné ověřit termín. Často se nám totiž stane, že nám někdo píše pár týdnů před plesem. To jsou však již všechny termíny obsazené a musíme tak zájemce odmítat.

Termín tvého maturitního plesu je volný? Tak neváhej a učiň závaznou rezervaci, než tě někdo předběhne. Ověřením termínu to totiž nekončí. Je nutné poslat závaznou rezervaci a poté podepsat smlouvu. Poté je termín tvůj a nic to už nemůže změnit.

V tu chvíli všechny starosti končí. Můžeš se už jen těšit na super průběh tvého maturitního plesu, luxusní fotky a video.

Ověřit termín maturitního plesu ihned

Jak probíhá focení maturitního plesu

Zajímalo by tě, jak probíhá samotné focení maturitního plesu? Popis spolupráce a koordinace fotografů s kameramanem najdeš na stránce s nabídkou focení maturitního plesu.